MENU

Edukacja

miniWAKACJOIMAGINACJE 2023

Po raz trzeci w MOS odbędą się WAKACJOIMAGINACJE również dla najmłodszych!
SENSOPLASTYKA® z WARSZTATOVĄ

1) 6.07.2023 (czw.) godz. 17:00 dzieci w wieku 1-3 lat
2) 7.07.2023 (pt.) godz. 17:00 dzieci w wieku 4-6 lat

Sensoplastyka®: marka zajęć rozwojowych dla dzieci w wieku od 0 do 100 lat. Materiały sensoryczne na zajęciach opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Sensoplastyka® wspiera rozwój kreatywności oraz twórczego myślenia, a co najważniejsze - wpływa na stymulację wszystkich zmysłów. Jej nadrzędnym celem jest wspieranie konstruktywnego rozwoju kompetencji intra oraz interpersonalnych. Będziemy dotykać, zanurzać się, sprawdzać, obserwować, wąchać i smakować i przede wszystkim nieskrępowanie bawić się i bezkarnie brudzić. Mając do dyspozycji wydzieloną przestrzeń i bezpieczne jadalne materiały, uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia swoich pomysłów na zabawę: mieszając kolorowe masy, lepiąc, dotykając substancje, "gluty" i "paciaje", które powstają po łączeniu różnych składników.
Zajęcia poprowadzi certyfikowana Trenerka 1 stopnia metody Sensoplastyka®: Joanna Nau.

Joanna Nau - animatorka kultury, edukatorka artystyczna, kulturoznawca. Absolwentka edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz kulturoznawstwa na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Magister pedagogiki ze specjalnością animacja kultury z profilem teatr na Uniwersytecie Zielonogórskim. Certyfikowana Trenerka metody Sensoplastyka®. Od lat wspiera rozwój artystyczny dzieci i młodzieży, prowadząc warsztaty plastyczne. Twierdzi, że w każdym drzemie talent a dziecięca wyobraźnia i pomysłowość nie mają granic. Właścicielka firmy Bufetova-Warsztatova. Nauczycielka plastyki w Niepublicznym Zespole Szkolno-Przedszkolnym PRO NOVO w Bogaczowie.

https://www.facebook.com/warsztatova
https://www.instagram.com/warsztatova/

UCZESTNIKÓW (w tym rodziców i opiekunów) PROSIMY O ZABRANIE STROJÓW ROBOCZYCH NA ZMIANĘ (będziemy się brudzić) oraz KLAPKÓW KĄPIELOWYCH (w zajęciach uczestniczymy boso). Przydadzą się także mokre chusteczki.

Warsztaty są bezpłatne
Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy pod adresem mailowym: kucharczyk@mosart.pl (proszę podać datę warsztatów, imię i nazwisko dziecka i numer telefonu rodzica).

     


grafika miniWAKACJOIMAGINACJE

wróć