MENU

O nas

                      

KONTAKT

Miejski Ośrodek Sztuki, ul. Pomorska 73, 66-400 Gorzów Wlkp.

Sekretariat 95 733 25 50
Fax: 95 733 25 60
info@mosart.pl
     
     
KASA, KINO 95 733 25 57 Kasa czynna na pół godziny przed seansem.
     
Godziny otwarcia:  
Galerie:    
poniedziałek: nieczynne  
wtorek - piątek: 12.00-20.00  
sobota - niedziela: 13.00-18.00              
   
Kino, DKF: według harmonogramu projekcji film@mosart.pl
     
 
ZESPÓŁ MOS:
 
Marta Gendera
Dyrektor
95 733 25 50 gendera@mosart.pl
     
KURATORZY:
Gustaw Nawrocki 95 733 25 67 nawrocki@mosart.pl
dr Zbigniew Sejwa 502 321 738 sejwa@mosart.pl
     
DZIAŁ WYSTAW I EDUKACJI
Gustaw Nawrocki Kierownik 95 733 25 67 nawrocki@mosart.pl
Bartosz Nowak
Specjalista ds. edukacji
95 733 25 67 nowak@mosart.pl
Agnieszka Kowalska-Kucharczyk
Specjalista ds. edukacji artystycznej
   
Monika Szalczyńska
Specjalista
ds. programowych
95 733 25 66 szalczynska@mosart.pl
     
DZIAŁ KULTURY FILMOWEJ
Iwona Bartnicka
Kierownik
95 733 25 56 bartnicka@mosart.pl
Dominik Derda
Specjalista
ds. upowszechniania kultury filmowej
95 733 25 56 derda@mosart.pl    
Alicja Stanisławska
Specjalista
ds. upowszechniania kultury filmowej
95 733 25 56 stanislawska@mosart.pl
     
Kinooperatorzy:    
Jerzy Michalak    
Barbara Typrowicz    
     
DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Honorata Lochert
Główna księgowa
95 733 25 96 lochert@mosart.pl
Małgorzata Słonecka
Specjalista ds. kadr, płac
i księgowości
95 733 25 96 slonecka@mosart.pl
     
Kasjerki:    
Krystyna Obremska    
Małgorzata Witkowska    
     
DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Małgorzata Rogalewicz
Kierownik
95 733 25 50 rogalewicz@mosart.pl
Monika Poznańska
Specjalista ds. dokumentacji, sekretariat
95 733 25 50 poznanska@mosart.pl
Sylwia Grajda
Specjalista ds. organizacji przedsięwzięć
95 733 25 66 grajda@mosart.pl
Andrzej Oleksyk
kierowca
   
Bartosz Grudziński
Specjalista ds. realizacji przedsięwzięć
  grudzinski@mosart.pl
Wojciech Witkowski
Specjalista ds. realizacji przedsięwzięć
   
     
Opiekunowie ekspozycji:    
Teresa Kućko    
Kamil Mierzejewski    
Teresa Rolirad