MENU

O nas

                      

KONTAKT

   
KASA, KINO 95 782 25 57  
     
Godziny otwarcia:  
Galerie:    
poniedziałek: nieczynne  
wtorek - środa: 12.00-18.00  
czwartek - piątek 13.00-19.00
sobota: 13.00-18.00     
niedziela: 13.00-18.00


Regulamin zwiedzania wystaw w czasie stanu epidemicznego COVID-19.

 

 
Kino, DKF: zgodnie z repertuarem film@mosart.pl
     

Regulamin Kina 60 krzeseł w czasie
stanu epidemicznego COVID-19

 

ZESPÓŁ MOS:
 
Gustaw Nawrocki
Dyrektor
95 782 25 67 nawrocki@mosart.pl
     
KURATOR:
Gustaw Nawrocki 95 782 25 67 nawrocki@mosart.pl
     
DZIAŁ WYSTAW I EDUKACJI    
Bartosz Nowak
Specjalista
ds. programowych
95 782 25 67 nowak@mosart.pl
Agnieszka Kowalska-Kucharczyk
Specjalista ds. edukacji artystycznej
  kucharczyk@mosart.pl
Monika Szalczyńska
Specjalista
ds. programowych
95 782 25 66 szalczynska@mosart.pl
     
DZIAŁ KULTURY FILMOWEJ
Iwona Bartnicka
Kierownik
95 782 25 56 bartnicka@mosart.pl
film@mosart.pl
Dominik Derda
Specjalista
ds. upowszechniania kultury filmowej
95 782 25 56      
Alicja Stanisławska
Specjalista
ds. upowszechniania kultury filmowej
95 782 25 56  
     
Kinooperatorzy:    
Jerzy Michalak    
Barbara Typrowicz    
     
DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Honorata Lochert
Główna księgowa
95 782 25 96 lochert@mosart.pl
     
     
Kasjerki:    
Krystyna Obremska    
     
     
DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Małgorzata Rogalewicz
Kierownik
95 782 25 50 rogalewicz@mosart.pl
Monika Poznańska
Specjalista ds. dokumentacji, sekretariat
95 782 25 50 poznanska@mosart.pl
Sylwia Grajda
Specjalista ds. organizacji przedsięwzięć
95 782 25 66 grajda@mosart.pl
Bartosz Grudziński
Specjalista ds. realizacji przedsięwzięć
Inspektor Ochrony Danych
  grudzinski@mosart.pl


iod@mosart.pl
Andrzej Oleksyk
kierowca
   
     
     
Opiekunowie ekspozycji:    
Kamil Mierzejewski    
Teresa Rolirad    
Bożena Makota