MENU

Edukacja

WAKACJOIMAGINACJE 2022

WAKACJOIMAGINACJE 2022
1) 12-15.07 (wt.-pt.) godz. 10:00-13:00 dla dzieci w wieku 7-9 lat z Barbarą Gryką. 
Podczas warsztatów będziemy razem myśleć o rzeczach które umilają nam codzienność. Na ich podstawie narysujemy i skonstruujemy instrumenty muzyczne, na których wykonamy razem koncert. Oprócz warsztatu muzycznego wspólnie zastanowimy się jak widzimy wystawy w galerii i jak widzimy galerię. Wykonamy szkice prac artystów i galerii MOS, z których stworzymy własne dzieło.

Barbara Gryka -  artystka ze wsi Końskowola (Polska), studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, na Wydziale Sztuki Mediów. W 2019 roku uzyskała dyplom w Pracowni Działań Przestrzennych Mirosława Bałki. W swojej praktyce zajmuje się działaniami performatywnymi. Pracuje z ludźmi, nie koniecznie tymi którzy zajmują się sztuką.

2) 19-22.07 (wt.-pt.) godz. 10:00-13:00 dla dzieci w wieku 10-12 lat z Agatą Rucińską. 
Będziemy projektować naszą przyszłość i wcielać się w role postaci, którymi chcielibyśmy zostać niczym w teatralnym świecie, w którym wszystko jest możliwe. Pomogą nam: rekwizyty i scenografia, które sami wykonamy, zdjęcia, które zostaną zrobione każdemu chętnemu uczestnikowi warsztatów oraz fantazja, która będzie nam towarzyszyła przez całe 4 dni działań. Papier, farba, tkanina, brokat, klej, plastelina! Niech sprzyjają nam podczas wspólnej podróży w przyszłość.

Agata Rucińska -  absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Sztuki Mediów. Pracuje głównie z fotografią, wideo, rzeźba. Autorka projekcji wideo do spektakli pokazywanych m.in. w TR Warszawa, Teatrze Powszechnym w Warszawie, Teatrze Polskim w Poznaniu oraz na wielu festiwalach teatralnych. Uczestniczka wystaw w Polsce i za granicą. 

Zapisy od  6.06.2022 pod adresem mailowym kucharczyk@mosart.pl
(prosimy podać datę warsztatów, imię, nazwisko dziecka i numer telefonu)
Decyduje kolejność zgłoszeń 
Warsztaty są bezpłatne

Warsztaty Wakacjoimaginacje mają na celu aktywizację dzieci spędzających wakacje w mieście. Kształtują umiejętności współpracy w zespole, stymulują zachowania kreatywne w twórczości plastycznej, doskonalą umiejętności wyrażania myśli i uczuć za pomocą środków plastycznych. 


wróć