MENU

Edukacja

Wakacjoimaginacje 2012

Kolejna edycja Wakacjoimaginacji za nami!

Zajęcia odbywały się w grupach zorganizowanych (na zapisy) oraz w grupach otwartych (bez zapisów).

9 - 13 lipca - grupy zorganizowane, dzieci w wieku 7-9 lat,

16 - 20 lipca - grupy zorganizowane, dzieci w wieku 7-12 lat.

14 i 21 lipca 2011 r. (soboty) - warsztaty dla grup otwartych.

 

W grupach zorganizowanych uczestnicy warsztatów wspólnie ze Sławkiem Sajkowskim poznali tajniki fotograficznej magii, która pozwoliła im lewitować, Wykonali ceramiczne ryby pod okiem Beaty i Marka Sitko, zbudowali z Agnieszka Kowalską spiżarnię wspomnień, która przypomniąła im ważne wydarzenia z ich życia, wymyślili nowe planety wspólnie z Krzysztofem Matuszakiem, rozwinęli teatralne umiejętności dzięki Beacie Chorążykiewicz, taniec i wspólną zabawę przeżyli z Emilią Olejnik a na koniec ułożyli teksty swoich piosenek i szukali różnych dźwięków z Wojtkiem Potockim.

 

W warsztatach otwartych 14 i 21 lipca wzięły udział całe rodziny. Wspólnie z Krzysztofem Matuszakiem uczestnicy budowali różne pojazdy latające i instrumenty muzyczne z wszystkiego co udało nam się zgromadzić. Dorota Jabłońska pokazała, jak zbudować księgę dźwięków oraz zabrała wszystkich chętnych w podróż w kosmos. Agata Jakubowska zainspirowała uczestników pokazania siebie w formie plastycznej oraz zbudowała miasto surrealistów.

 

Zaprosiliśmy także na projekcje filmowe dla dzieci w ramach Wakacyjnego Kalejdoskopu Filmowego w dniach od 9 do 13 lipca oraz od 16 do 20 lipca.

 

Zajęcia odbywały się w Miejskim Ośrodku Sztuki przy ul. Pomorskiej 73 w Gorzowie Wlkp.

Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Strefa Sztuki we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sztuki.

 

Zadanie dofinansowane z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.

 


 


wróć