MENU

Edukacja

Senior - Junior Dizajn dla grup zorganizowanych

Z wielką radością informujemy, że Zakład Utylizacji Odpadów sp.z.o.o. w Gorzowie - Lider ekologii Mecenas kultury, został sponsorem cyklu warsztatów Senior-Junior Dizajn dla grup zorganizowanych.
Od października 2012 r. do lutego 2013 r. w tym cyklu zajęć udział wzięły dzieci z Ośrodka Wsparcia Rodziny, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i seniorki z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dzięki naszemu sponsorowi mogliśmy rozszerzyć ofertę na inne grupy.
Od marca do maja br w warsztatach wezmą udział dzieci i młodzież ze świetlic Caritas (Jana Pawła II, Pod Tęczą, Opoka, Barka), Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Ośrodka Wsparcia Rodziny, rodziny zastępcze oraz seniorki z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu  w Miejskim Ośrodku Sztuki w środy i czwartki. Pierwsze zajęcia już 6 i 7 marca, na których z materiałów recyklingowych stworzymy śmieciozabawki i wtórnostwory.

Warsztaty marcowe: http://www.mosart.pl/page2582

Warsztaty kwietniowe: http://www.mosart.pl/page2625

Warsztaty: majowe: http://www.mosart.pl/page2706

 

Terminy zajęć:

3-4.04.2013

8-9.05.2013

 

Zajęcia prowadzą:
Ewa Kozubal-absolwentka ASP w Poznaniu. W 2004 roku dyplom z wyróżnieniem w pracowni rzeźby u prof. J. Berdyszaka.
Ewa Bone-absolwentka ASP w Poznaniu. W 2003 roku dyplom z wyróżnieniem w pracowni rzeźby u prof. W. Kujawskiego. W latach 2003-2004 asystentka w pracowni M. Bałki.
Od 2002 roku działają wspólnie w grupie MISIETUPODOBA. Zajmują się instalacją, performancem, happeningiem. Swoje akcje często przeprowadzają w przestrzeni ulicznej. Biorą udział w wystawach w kraju i zagranicą.

 

Sponsor Projektu:


wróć