MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Viva l’Italia! Viva l’amore!


DKF Megaron oraz Kino 60 krzeseł zapraszają we dwoje i w pojedynkę, zakochanych lub zaprzyjaźnionych na Włoski wieczór walentynkowy. Będzie filmowo, smacznie i ciekawie. Coś dla oka, ucha oraz podniebienia!

 

19:00 „Alergia na miłość”
reż. Laura Luchetti, Włochy 2011, 100 min., obyczajowy/komedia/romantyczny

Współczesny Rzym. Mały sklepik ze starociami jest przystanią dla kilku niespokojnych dusz: Stefano, którego serce jest większe niż głowa do interesów, Mateo, rozpamiętującego dawną miłość oraz Frankie spędzającej dni na pisaniu listów do aktora Juda Law. Ich życie jest tak samo nieuporządkowane jak i sklepowe półki. Do czasu, kiedy w progu staje…Camilla.
Sympatyczny, mądry, nietuzinkowy i świeży niczym włoska bryza film o tym, iż aby zrobić krok naprzód należy najpierw spojrzeć w przeszłość.

Po filmie zapraszamy na feerię smaków do naszej kawiarenki oraz włoskie opowieści,  które serwował będzie Jacek Kędziora.
Wśród par, które pojawią się z przedmiotem kojarzonym z Włochami rozlosujemy niespodzianki.


Karnet na walentynkowy wieczór: 14 zł od osoby.Symbolem Walentynek jest wielkie czerwone serce. Niech tego dnia zabije ono również dla tych, których nie znamy. Podczas wieczoru zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej, z której dochód przekazany zostanie gorzowiance Ewelinie Caban walczącej z ciężką chorobą "moyamoya". W zamian będzie można obdarować bliską osobę miłym pluszakiem.
Akcji patronuje Fundacja Ad Rem.

 

Zapraszamy!!!


wróć