MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Spektakl: Kijów, Dara

W ramach 7. FRAP zapraszamy na spektakl pt. "Kijów, Dara", reż. Bartłomiej Miernik

7. Festiwal Filmów Frapujących

Przedstawiamy listę filmów zakwalifikowanych do 7. edycji FRAP oraz program Festiwalu.

Filmogranie, czyli daj złotówkę za miejscówkę

Ciekawe, intrygujące, zabawne i świeże filmy za złotówkę! Nie przegapcie tegorocznego Filmogrania...

Filmowa noc w trzech smakach

Słodki, słony, kwaśny, gorzki… Na zakończenie sezonu mamy dla Was filmowe dania o wielu smakach. Sprawdźcie, co na ten wieczór polecamy z naszego menu!

Walentynki RETRO filmowe

Jak co roku wprowadzimy Was w romantyczny nastrój i przeniesiemy do świata, w którym wszystko jest możliwe. Zakochanych, zaprzyjaźnionych, bliskich sobie, darzących sympatią siebie lub dobre kino zapraszamy na Walentynkowy retro wieczór. Dlaczego retro? Bo pokaz odbędzie się z taśmy 35 mm, a terkotanie projektora doda klimatu projekcji.

Europejski Dzień Kina Artystycznego

14 października w kinach art-house'owych na całym kontynencie, w tym w polskich kinach niezależnych, obchodzony jest Europejski Dzień Kina Artystycznego. Z tej okazji zapraszamy na seanse w promocyjnej cenie!

Kino po zmroku

Miejski Ośrodek Sztuki / Kino 60 krzeseł oraz Miejskie Centurm Kultury po raz kolejny zapraszają na seanse w plenerze...czyli “Kino po zmroku”.

Warsztaty filmowe: Schodami do kultury

Jesteś kreatywny? Czujesz w sobie żyłkę filmowca, a może chcesz spróbować sił przed kamerą? Zapraszamy na warsztaty, podczas których poznacie wszystkie etapy filmowej produkcji: od scenariusza, przez zdjęcia, po montaż i promocję. Naszym bohaterem będą Schody Donikąd. Spróbujmy wspólnie je ożywić za pomocą ruchomych obrazów!

Weekend z Millennium Docs Against Gravity

Zapraszamy na weekend z najlepszym i najciekawszym kinem dokumentalnym! Po raz kolejny w Gorzowie gości przegląd Docs Against Gravity.