MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Najgorsi SuperBohaterowie Świata

1-2 grudnia br. wraz z Jackiem Rokoszem, pasjonatem i znawcą złego kina, zapraszamy na spotkanie z Najgorszymi SuperBohaterami Świata! Będzie plastikowo, cekinowo a przede wszystkim zabawnie! Filmy, które w założeniu miały przyprawiać widzów o gęsią skórkę i dreszcz strachu teraz powodują salwy niepohamowanego śmiechu. Prelekcje Jacka wprowadzą Was w świat tanich efektów specjalnych, gumowych potworów, przerysowanych i dziwacznych superbohaterów.

6. Festiwal Filmów Frapujących

FRAPY rozdane!!! Sprawdźcie Laureatów 6. Festiwalu Filmów Frapujących.

Filmogranie, czyli daj złotówkę za miejscówkę

Dobre filmy w jeszcze lepszej cenie! Kameralna sala, studyjny klimat, ciekawe tytuły...wszystko za złotówkę.

Wieczory z klasyką: David Lynch

W związku z premierą trzeciego sezonu kultowego serialu „Miasteczko Twin Peaks” zapraszamy na przegląd wybranych filmów Davida Lyncha - reżysera niebanalnego, nazywanego Salvadorem Dali sztuki filmowej lub Picassem X-muzy.

III Wiosna Filmów w Polsce

Festiwal filmowy WIOSNA FILMÓW W POLSCE zagości w tym roku w ponad 35 polskich miastach. W trakcie objazdówki, widzowie zobaczą również tytuły nagrodzone przez warszawską publiczność. Wszystkie filmy pokazywane w ramach Festiwalu są pokazami przedpremierowymi.

Ogłoszenie o przetargu ofertowym na sprzedaż foteli kinowych.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sztuki w Gorzowie Wlkp. ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż foteli kinowych (70 szt. foteli pojedynczych i 2 szt. foteli Love seats) stanowiących wyposażenie sali kinowej.

Kino po zmroku

Miejski Ośrodek Sztuki/Kino 60 krzeseł oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na seanse w miłych okolicznościach przyrody i towarzystwie!

Filmowa noc w poszukiwaniu szczęścia

Przed urlopami i wakacjami warto zaczerpnąć pozytywnej energii! Dlatego zapraszamy Was na wyjątkową noc filmową, podczas której wspólnie poszukamy szczęścia. Wiemy, wiemy… Szczęście ma różne definicje i wcale nie tak łatwo je znaleźć, więc podpatrzymy jak sobie z tym radzą bohaterowie z wielkiego ekranu.
Zadbamy o Wasze wrażenia wizualne, duchowe, a w przerwach również o podniebienia.

Weekend z Millennium Docs Against Gravity 2017

Zapraszamy na jeden z najważniejszych festiwali kina dokumentalnego w Europie, nagrodzony przez Polski Instytut Sztuki Filmowej jako najważniejsze międzynarodowe wydarzenie filmowe w Polsce. W weekend 19-21 maja br. odbędą się projekcje festiwalowych filmów w 20 miastach Polski.

Walentynki w rytmie uczuć

Niezależnie od tego czy łączy Was miłość, przyjaźń, czy po prostu macie ochotę na dobry film - u nas spędzicie miły wieczór. Tym razem stawiamy na prawdę emocji oraz historię, która pokazuje, iż miłość bywa jak taniec.