MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Konkurs na mural: 50 lat DKF Megaron

 

 

Mamy zwycięzcę, a co za tym idzie i projekt muralu!!!

 

 

Jury Konkursu na mural "50 lat DKF Megaron" w składzie: Józef Kodź, Gustaw Nawrocki, Iwona Bartnicka, Jacek Gernat, Damian Madaliński i  Tomasz Malewicz spośród 37 projektów nadesłanych przez 22 autorów wybrało do realizacji projekt (idakrzyz01) Idy Krzyżanowskiej przyznając tym samym autorce nagrodę w wysokości 6.500 zł brutto (projekt oraz jego wykonanie w 2016 roku).

Wybrana praca najpełniej wpisała się w założenia Konkursu oraz w kreatywny i wizualnie atrakcyjny sposób oddała ideę DKF Megaron.

 

Jury zwróciło uwagę na wysoki poziom projektów oraz ich różnorodność stylistyczną, a także kreatywność twórców. U części autorów pojawiły się ciekawe nawiązania do stylistyki lat 50.

Laureatce gratulujemy!!! Wszystkim twórcom dziękujemy za nadesłane projekty, z czystą przyjemnością je oglądaliśmy!!!

 

 

Kilka słów o autorce:

 

Ida Krzyżanowska - 25 lat, pochodzi z Bydgoszczy, gdzie ukończyła naukę w Zespole Szkół Plastycznych, uzyskując dyplom ze specjalizacji reklama wizualna. Była studentka gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, na wydziale malarstwa. Aktualnie mieszka i pracuje w Irlandii. Specjalizuje się w malarstwie sztalugowym, jednak coraz pewniej czuje się w dziedzinie ilustracji, eksperymentując z wykorzystaniem różnorakich technik. Prócz sztuk wizualnych, jej ulubione zajęcia to picie kawy, sen, czasem obejrzenie dobrego filmu. Najbliżsi jej sercu twórcy filmowi to Kim Ki-duk, Darren Aronofsky. Kiedy pracuje lub szuka inspiracji towarzyszy jej muzyka klasyczna, elektroniczna lub ciężkie brzmienia rocka progresywnego.

 

 

 

 

 

 

 


 

Władcy kolorów i kształtów! Mistrzowie kompozycji i formy. Stawiamy przed Wami wyzwanie.

Waszej kreatywności i zręcznym rękom oddajemy powierzchnię 15m x 10m do przekazania artystycznego wyobrażenia naszej idei: prelekcja+projekcja+dyskusja oraz uwiecznienia jubileuszu 50-lecia Dyskusyjnego Klubu Filmowego Megaron w postaci muralu.

Ograniczeniem jest czas! Dlatego materializujcie swoje pomysły i przysyłajcie je do nas! Zwycięski projekt będzie cieszył oczy mijających jedną z gorzowskich kamienic. Reszta zależy od Was...

 

 

Kim jesteśmy przeczytacie TU

Podglądnąć nasze działania możecie TU

 

 

Nagroda: 6.500 zł brutto

Termin nadsyłania prac: 24.12.2015 r. do godz. 12:00

Ogłoszenie wyników: do 29.12.2015 r.

Wykonanie muralu: 2016 r.

 

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na ades: film@mosart.pl
lub pod numer tel. 95 733 25 56.

 

 

Do pobrania:

 

Regulamin

Karta zgłoszenia

Oświadczenie

 

Zdjęcia ściany (załącznik 1a, b, c)

Logo (Załacznik 2, 3, 4)

 

 

 

ZWYCIĘSKA PRACA IDY KRZYŻANOWSKIEJ


wróć