MENU

REPERTUAR
Zobacz wszystkie >
sobota 17 października 2020
19:45

Dyskusyjny Klub Impro: Dubbingi - spektakl ODWOŁANY
kup bilet
Festiwal Filmów Frapujących

 

Widzowie,
z uwagi na obecną sytuację związaną z COVID-19 spektakl został odwołany.
Prosimy o wyrozumiałość.
Ufamy, że uda nam się gościć Impro Teatr Bezczelny w innym, dogodnym terminie.

 

Dyskusyjny Klub Impro: Dubbingi

Nietypowy spektakl krótkich i dłuższych form impro z lubością i szeroko czerpiących z inspiracji kinem i szklanym ekranem. Nowy format, bezczelnie przechadzający się po dużym, ale i małym ekranie. Weźmiemy wszystko, co wiecie o filmach, serialach, postaciach, scenach, a czego jeszcze nie widzieliście. Zagramy wszystko, co chcielibyście zobaczyć, a boicie się zapytać. Przemierzymy filmy klasy od A do Z i spowrotem. Wszystko w improszale, na Waszych oczach, na żywo, bez dublerów, bez kaskaderów.

Nie zabraknie również dubbingów, bo komu chce się czytać napisy. Szczególnie, gdy przy okazji można coś poprawić w dialogach.

Impro Teatr Bezczelny -­ bez reżysera, bez scenariusza, bez dokładnie przygotowanych ról - bezczelnie! Teatr improwizowany w całej okazałości, oparty na interakcji z widzem, poważny zabawnie, zabawny na poważnie. Z improwizacją są związani od 2008 roku. 12 lat prawie w tym samym składzie. Występowali na festiwalach teatralnych i improwizowanych. Występują zarówno z krótkimi, komediowymi formami, jak i z „pełnometrażowymi” spektaklami, które też improwizują od początku do końca.

Skład:  Magdalena Kępka, Anna Lipska, Radosław Misztal, Michał Lech.

 

Spektakl w ramach: FRAPY 2020

Na wszystkie wydarzenia i projekcje w ramach Frap obowiązują bezpłatne wejściówki - do pobrania w kasie kina od 13 października.
Ilość miejsc ograniczona.