MENU

Edukacja

Wakacjoimaginacje 2013

Warsztaty „Wakacjoimaginacje” 2013 po raz kolejny spotkały się z dużym zainteresowaniem i rzeszą chętnych do wspólnej zabawy.

W dniach od 08 do17 lipca odbyły się spotkania dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Grupa 72 młodych uczestników spędzała wakacje w sposób bardzo kreatywny. Zmagały się z takimi zagadnieniami jak ceramika i filcowanie z którymi nie miały okazji zetknąć się w szkole. Próbowały też swoich sił w robótkach ręcznych. Uczyły się wiązać supełki co nie było prostym zadaniem. Działania pobudzające wyobraźnie również były nieodłączną częścią ich pracy.

Konstruowały roboty z kartonów, ptaki - kartoniaki i podwodne stwory.  Tradycyjnie pojawiły się zajęcia teatralne i fotograficzne. Nowością była wiklina, która po raz pierwszy zagościła pod dachem Miejskiego Ośrodka Sztuki.

 

Warsztaty odbyły się w Miejskim Ośrodku Sztuki przy ul. Pomorskiej 73

 

Zajęcia poprowadzili:

artyści plastycy - Adrianna Kolczyńska, Agata Macudzińska, Agnieszka Kowalska-Kucharczyk, Dorota Jabłońska, Aleksandra Karłowska, Sławek Sajkowski (fotografia), Beata Chorążykiewicz, Cezary Żołyński (aktor), Marcin Władysław Makaś (wiklina), Beata Jurkiewicz-Sitko (ceramika), Jagoda Karłowska i Iwona Dubiel (filcowanie).

 

 


wróć