MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Gore, Gore, Girl!

Wraz z Jackiem Rokoszem ponownie zapraszamy Was na filmy tak złe, że aż dobre. Wszystkie tytuły dostępne są bezpłatnie, a prelekcje Jacka gwarantują ciekawy wstęp do seansu.

#ChodźDoKina

„Kino to emocje” to wyjątkowa inicjatywa: pierwszy raz w historii wszystkie polskie kina jednoczą się we wspólnej akcji.

Powrót do kin studyjnych

W weekend 24-26 lipca, wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych, chcemy Wam przypomnieć, że czekamy na Was z filmami w naszej sali kinowej.

Wiosna Filmów w Polsce - replika

Wybrane filmy z Festiwalu, który w tym roku miał swoją wirtualną edycję, powracają w ramach tradycyjnych kinowych pokazów!

3 x Corman

Na spotkanie z kinem Rogera Cormana zaprasza Jacek Rokosz - pomysłodawca cyklu "Najgorsze filmy świata"!

Kino detektywów - na tropie zagadek

Tej jesieni rozwiążemy wszystkie zagadki! Spędź październik i listopad z ulubionymi bohaterami dziecięcych kryminałów. Kino detektywów to jedyna taka okazja, żeby obejrzeć nowe odsłony przygód młodych tropicieli. Najnowsze śledztwo Lassego i Mai oraz kolejne wyzwanie Tiril i Olivera przedpremierowo w kinach!

Weekend z Millennium Docs Against Gravity

Jeden z najważniejszych festiwali kina dokumentalnego w Europie, który kształtuje opinie, otwiera szerzej oczy i inspiruje do głębszej refleksji nad kondycją świata ponownie u nas!

9. Festiwal Filmów Frapujących

Poznajcie Laureatów FRAP 2020

Kino po zmroku

Miejski Ośrodek Sztuki/Kino 60 krzeseł oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na seanse plenerowe!

MOJEeKINO.PL

Od 21 maja możesz zaprosić swoje ulubione kino do domu!

«12»