MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

MUBI dla nowych użytkowników 3 miesiące za darmo!

Nie możemy gościć Was teraz w naszej przytulnej sali ani na spotkaniach w DKFie. Możemy jednak zaprosić na wspaniałe filmy (większość z angielskimi napisami, choć pojawiąją się i z polskim tłumaczeniem). Widzowie Kina 60 krzeseł, cieszcie się kolekcją starannie wybranych tytułów na MUBI – trzy miesiące za darmo dla nowych użytkowników.

Walentynki z nutą tęsknoty

14 lutego niektórzy zapewne podążą w filmową podróż do Włoch, gdzie przez okrągły rok uwodzić będzie niejaki Massimo. My natomiast zapraszamy Was na niepowtarzalną wizytę we Francji – na spotkanie z piękną Emmanuelle Béart i intrygującym Danielem Auteuilem, którzy poruszą Wasze serca. Klasyka w najlepszym wydaniu i odrestaurowanej wersji! Przyjdźcie z tęsknoty za miłością, przyjaźnią, muzyką, dobrym filmem, towarzystwem…

WAŻNE!

W związku z ponownym otwarciem instytucji kultury w stanie epidemii COVID-19, Miejski Ośrodek Sztuki w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że od dnia 19 maja 2020 będą otwarte dla zwiedzających wystawy czasowe i Galeria Władysława Hasiora. Nieczynne pozostaje Kino 60 krzeseł oraz DKF Megaron. Nie wznawiamy również, do odwołania, organizacji wydarzeń merytorycznych – wernisaży, oprowadzeń kuratorskich, spotkań autorskich, wykładów, konferencji, warsztatów i zajęć edukacyjnych. Wstrzymany jest komercyjny wynajem pomieszczeń MOS.

Podczas pobytu w instytucji należy stosować się do REGULAMINU ZWIEDZANIA WYSTAW W MIEJSKIM OŚRODKU SZTUKI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM w czasie trwania stanu zagrożenia epidemicznego COVID-19 – informacja w siedzibie MOS i na www.mosart.pl

Pierwszy krok do Filmu i Telewizji - warsztaty

Interesujesz się produkcją audiowizualną? Masz zamiar pracować w filmie lub telewizji? Chcesz poznać zasady tworzenia filmowego portfolio? Weź udział w naszych warsztatach!

«12»