MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Laboratorium REJS

25 - 27 czerwca br. LABORATORIUM REJS zaprasza na projekcje, dyskusje oraz warsztaty! Zostań rzecznym wilkiem oraz zasmakuj pracy na planie filmu dokumentalnego. Weź udział w realizacji etiudy, która zostanie zaprezentowana na przeglądach i festiwalach w całym kraju.


 

2. Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA

Przyjdźcie, zobaczcie i zagłosujcie. To WY zdecydujecie, do kogo powędrują statuetki Złotych, Srebrnych i Brązowych Tobołków Koziołka Matołka!

Walentynki w ciemno!

Nie lubisz kupować kota w worku? Przyjdź i przekonaj się, że czasem warto...

Gorejący krzew - pokazy specjalne!

 

 

reżyseria: Agnieszka Holland
występują: Tatiana Pauhofová, Jaroslava Pokorná, Petr Stach, Igor Bareš
Czechy 2013, odc. I – 84 min., odc. II – 72 min., odc. III – 78 min., obyczajowy,
od 15 lat

 

 

Kino 60 krzeseł wraz z DKF Megaron zaprosiło widzów na pokazy specjalne miniserialu "Gorejący krzew" w dniach 19-21 maja br.

 

Trzyczęściowy film opowiada o jednym z ważniejszych epizodów w historii komunistycznej Czechosłowacji - samospaleniu Jana Palacha. Główną bohaterką jest Dagmar Burešová,

młoda adwokat reprezentująca rodzinę zmarłego w sądowym sporze z Vilemem Novym, politykiem dyskredytującym motywacje i osobę studenta. Poruszająca opowieść o walce z reżimem,

w której nie ma odpowiedzi, są za to pytania o granice odwagi i poświęcenia.

 

Wstęp wolny!
Pokazy zorganizowane dzięki uprzejmości HBO Polska Sp. z o.o.

7. Festiwal Filmów Rosyjskich - SPUTNIK nad Polską

7. SPUTNIK nad Polską.
Dzieła mistrzów kina rosyjskiego, jak i produkcje młodego pokolenia reżyserów...

T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée 2014

Kino 60 krzeseł zaprasza od 10 do 16 stycznia 2014 na kolejną edycję T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, cyklu, prezentującego najciekawsze i nagrodzone w konkursach filmy 13. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu. zaprezentowanych zostanie 7 filmów: Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków, Goltzius and the Pelican Company, Nieznajomy nad jeziorem, Shirley – wizje rzeczywistości, Kiedy umieram, Camille Claudel 1915, Chore ptaki umierają łatwo.

 

«12»