MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Filmowa noc w piżamie

Kino studyjne? Czyli jakie? Ano takie, w którym poczujesz się jak w domu! W tym roku udowodnimy,

że każdy film smakuje lepiej jeśli ogląda się go w odpowiedniej atmosferze i doborowym towarzystwie. Przywdziewajcie piżamy, a jeśli się krępujecie to choć szlafroki i bambosze. Najbardziej kreatywne piżamy zostaną nagrodzone! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą swojego „jaśka” – sprawdzimy, który z nich jest najbardziej przytulaśny!
Nockę rozpoczniemy słodko, aby nieco poruszyć Wasze zmysły i zapewnić Wam niezbędną energię.
Nie zabraknie konkursów oraz strawy pomiędzy filmami. Jak przystało na załogę
i przyjaciół naszego kina–wszystko po domowemu!
 
22:30 szef kuchni Hotelu Qubus zaprasza na słodką opowieść i małe co nieco!

23:15 Filmowa niespodzianka + „Czerwony i niebieski”(98', 1,38) PRZEDPREMIERA
Wyreżyserowany z prawdziwą szczerością i ciętym humorem hit włoskich kin! Opowieść, która pozwala wrócić do szkolnych lat, przypomnieć sobie pierwsze młodzieńcze porywy, miłości, wybory. Plejada barwnych postaci, których perypetie bawią i wzruszają.

1:45 „Zbrodnia w nocnym klubie” (1,23)
Komedia z wątkiem detektywistycznym. Kradzież perłowego naszyjnika oraz morderstwo w kabarecie Tartaros mogłyby rzucić cień na reputację szanowanego ministra, starającego się o względy pewnej śpiewaczki. Z tego powodu policja zmuszona jest szybko znaleźć osoby podejrzane. Gdziekolwiek i kogokolwiek - byle się znalazły. Czeski humor w najlepszym wydaniu!

Seans organizowany we współpracy z Czeskim Centrum w Warszawie.


3:30 „Wielki Liberace” (1,58, 1,58)
Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów…

Karnet na całą noc: 28 zł
Bilet na pojedynczy film: 12 zł

 


           

 

       

 

 

  

 

 


 


wróć