MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Pan Tadeusz - pokaz specjalny

W ramach obchodów Święta Niepodległości w dniu 11 listopada, o godz. 18:00 w sali multimedialnej Miejskiego Ośrodka Sztuki zapraszamy na niecodzienny pokaz odrestaurowanego filmu „Pan Tadeusz”.  

 

Premiera filmu miała miejsce 9 listopada 1928 roku w Warszawie, w 10 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wydarzenie ma charakter ogólnopolski.

 

Zapraszamy!!!

 

Wstęp wolny!

WATCH DOCS 2012

29-31 październia 2012 Kino 60 krzeseł zaprasza na 10. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie. Na wszystkie projekcje wstęp wolny.

Żydowskie Motywy

Kino 60 krzeseł zaprasza na pokazy pofestiwalowe
8. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Żydowskie Motywy 2012

18 września
18:00 Nasze dzieci (78’)
19:30 Krakowiaczek ci ja… (77’)
21:00 Lawnswood Garden (53’)

19 września
18:00 The „Socalled” Movie (88’)
+ Przesłuchanie (6’)
19:45 Ucięta dyskusja (82’)
21:15 Ala z elementarza (29’)

20 września
18:00 Między kroplami deszczu (94’)
+ Obietnica (8’)
21:00 Moja Australia (90’)

wstęp na wszystkie projekcje wolny!

Najgorsze Filmy Świata część III

2 czerwca 2012

 

Kino 60 krzeseł zaprasza

w ramach NOCNEGO SZLAKU KULTURALNEGO

na pokaz NAJGORSZYCH FILMÓW ŚWIATA.

 

Kiedy kreatywność przewyższa filmowy budżet powstają… najgorsze filmy świata. Kiedyś realizowane na poważnie, dziś wywołują salwy śmiechu na sali kinowej. Poznajcie niezwykły, absurdalny świat kina klasy B. Przewodnikiem po nim będzie Jacek Rokosz (wykładowca PWSTFiTV w Łodzi), specjalista w tej dziedzinie, który podzieli się pasją i wiedzą prezentując niesamowite, „złe” filmy.

Weekend z Festiwalem Planete+ Doc

Jeden z najważniejszych festiwali kina dokumentalnego w Europie, nagrodzony przez Polski Instytut Sztuki Filmowej jako najważniejsze międzynarodowe wydarzenie filmowe w Polsce po raz kolejny w Gorzowie Wlkp.

T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée 2012

Kino 60 krzeseł zaprasza na 4. edycję T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée 9-15 listopada 2012
Zaprezentujemy najciekawsze, wzbudzające największe emocje oraz nagradzane w konkursach filmy MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Siedem filmów ruszy w podróż po Polsce: Holy Motors Léosa Caraxa, Za wzgórzami Cristiana Mungiu, Sekret Przemysława Wojcieszka, Donoma Djinna Carrénarda, Post tenebras lux Carlosa Reygadasa, Sąsiedzkie dźwięki Klebera Mendonçy Filho, Od czwartku do niedzieli Domingi Sotomayor Castillo.

Festiwal Filmów Frapujących

FRAPY rozdane! I Ogólnopolski Festiwal Filmów Frapujących zakończony!!!

Widzowie wraz z Radą Festiwalu (Jury) obejrzeli 38 filmów zakwalifikowanych do konkursu. Trzy festiwalowe dni wypełnione były projekcjami, spotkaniami oraz wydarzeniami towarzyszącymi.

Nie zabrakło propozycji dla dzieci. FRAPowano widzów także innymi dziedzinami sztuki: muzyką (koncert gorzowskiej grupy Żółte kalendarze) i teatrem ("Alicja w lustrach" Teatru U Przyjaciół z Poznania).

Filmowa noc z dreszczykiem

Kino 60 krzeseł zaprasza na Filmową noc z dreszczykiem

Nie tylko horrory przyprawiają widzów o gęsią skórkę. Famme fatale, mroczna przeszłość, stan zagrożenia, pułapki ludzkiego umysłu… Thrillery, filmy psychologiczne lub dobre kino sensacyjne potrafią spowodować, że serce zadrży podczas projekcji.


22:00
spotkanie z Adamem Woronowiczem

Chrzest

 

0:40
Babycall
3:15
W skórze węża

 

Weekend z Festiwalem PLANETE+ DOC

11 - 13 maja 2012 r.

 

Kino 60 krzeseł zaprasza na Weekend z Festiwalem PLANETE+ DOC.

 

Festiwal PLANETE+ DOC to jeden z najważniejszych festiwali kina dokumentalnego w Europie, nagrodzony przez Polski Instytut Sztuki Filmowej jako najważniejsze międzynarodowe wydarzenie filmowe w Polsce. Już kolejny rok festiwal odbywa się w prawie całym kraju. Podczas weekendu zostaną pokazane premierowo najlepsze filmy dokumentalne minionego roku, a widzowie wybiorą film, który otrzyma nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.

Weekend z Festiwalem PLANETE+ DOC

Kino 60 krzeseł zaprasza na Festiwal PLANETE+ DOC 17-19 maja. To jeden z najważniejszych festiwali kina dokumentalnego w Europie, nagrodzony przez Polski Instytut Sztuki Filmowej jako najważniejsze międzynarodowe wydarzenie filmowe w Polsce. Już kolejny raz festiwal odbywa się w prawie całym kraju. Podczas weekendu zostaną pokazane premierowo najlepsze filmy dokumentalne minionego roku, a widzowie wybiorą film, który otrzyma nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Cena biletu: 6 zł/seans

«12»