MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Walentynki z pierwszych stron gazet

Zimową porą zapraszamy na gorący filmowy wieczór. Tradycyjnie, nasze Walentynki są dla wszystkich zakochanych...w kinie! Rezerwujcie czas, przychodźcie w parach, grupą lub pojedynczo. Mamy dla Was klasyk kina w najlepszym wydaniu - z przystojnym Cary Grantem oraz intrygującą Rosalind Russel w rolach głównych. Będzie słodkie co nieco oraz niespodzianki, jak to u nas.

 

Dziewczyna Piętaszek
reżyseria: Howard Hawks
występują: Cary Grant, Rosalind Russell, Gene Lockhart, Ralph Bellamy
USA 1940, komedia, 92 min, od 15 lat

Pełna humoru i błyskotliwych dialogów komedia o starciu płci stworzona przez Howarda Hawksa – mistrza tzw. screwball comedies. Reporterka Hildy pragnie ułożyć sobie życie z nowym mężczyzną. Zanim to nastąpi, decyduje się na ostatnie zlecenie od swojego byłego męża i wydawcy gazety. Będzie to nie lada wyzwanie dla obojga, zwłaszcza, że ich dawne uczucia chyba nie do końca jeszcze wygasły…

 

Wieczór dopełni utalentowana Sara Strajbel - od dziecka pochłonięta muzyką, od niedawna pani psycholog, gorzowianka kochająca Gorzów. Jej głos wesprze Marcin Winkszno - równie utalentowany gitarzysta, który towarzyszy jej muzycznie od 12 lat.

 

 

14 lutego, godz. 18:00
Karnet na Walentynkowy wieczór: 22 zł od osoby.

KUP karnet

 


Walantynki plakat promujący

wróć