MENU

Film
REPERTUAR
Zobacz wszystkie >

Święto Kina - 12 grudnia

 

 

Ogłaszamy Święto Kina!

 

 

Już 12 grudnia odbędzie się ogólnopolskie Święto Kina. Do akcji przyłączają się kina w całej Polsce. Są to zarówno sieci, jak i kina jednosalowe. W najbliższą sobotę, 12 grudnia 2015 ceny biletów na nasze repertuarowe filmy wyniosą 11zł

 

Święto Kina ma za zadanie popularyzować oglądanie filmów na dużym ekranie (w tym filmów polskiej produkcji), wyrabiać nawyk chodzenia do kina oraz inspirować do ciekawych rozmów, przemyśleń, ale także do zabawy i relaksu.

 

To wyjątkowy dzień, kiedy kina w całej Polsce wspólnie świętują oraz oferują bilety w atrakcyjnych cenach. Wszystkie kina biorące udział w  akcji obniżą ceny biletów do 11 zł na filmy 2D i 14 zł na filmy 3D (plus dopłata za okulary). W kinach wielosalowych na przynajmniej jednej sali wyświetlane będą polskie filmy, natomiast w kinach jednosalowych minimalnie jeden seans będzie polskiej produkcji.

 

Zaprosiliśmy również twórców kina, aktorów, reżyserów, aby przyłączyli się do wspólnego celebrowania tego wyjątkowego dnia.

 

Akcji towarzyszy spot  z przesłaniem o Święcie Kina, zrealizowany przez Platige Image. Szczegóły akcji oraz lista kin uczestniczących dostępne są na stronie www.swietokina.com

 

Kampania współfinansowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.


wróć