MENU

WYDARZENIA

                      

SZTUKowanki 2022/2023

To warsztaty wypełnione kolorowymi, pachnącymi masami plastycznymi, intrygującymi kształtami, fakturami i materiałami. To miejsce zabawy i swobodnej aktywności, gdzie najnajmłodsze dzieci z rodzicami mogą się pobrudzić i wspólnie spędzić twórczo czas.

Zajęcia cechuje nastawienie do poziomu percepcji dziecka, indywidualnych potrzeb i swobody charakterystycznej dla wieku. Każde spotkanie na pewno będzie dla maluszka niesamowitą przygodą. 

Warsztaty prowadzi:
Agnieszka Kowalska-Kucharczyk - absolwentka gorzowskiego Liceum Plastycznego oraz UZ, specjalność: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Jest autorką i prowadzącą kilku autorskich cyklów warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży w MOS. Prowadziła warsztaty m.in. w BWA ZG, MDK, MCK w Gorzowie Wlkp., Ośrodku Rehabilitacyjno- Readaptacyjnym w Strychach. Brała udział w „Ogólnopolskim Przeglądzie Projektów artystyczno-edukacyjnych Co Nowego?” (Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu). Była beneficjentką I edycji programu Kultura Tędy (Bardzo Młoda Kultura) w woj. lubuskim.

Zapraszamy na kolejny warsztat  29.06.2023 o godz.17:00.
Bilety na warsztat można kupić tutaj lub w kasie MOS.

UCZESTNICY:
DZIECI DO LAT 4 WRAZ Z OPIEKUNAMI, UCZESTNICY INDYWIDUALNI.

UDZIAŁ:
OSTATNI CZWARTEK MIESIĄCA GODZ. 17.00

KOSZT:
10 ZŁ OD OSOBY ZA SPOTKANIE (ZARÓWNO DZIECI JAK I OPIEKUNOWIE)

ZAKUP BILETÓW:
WWW.BILETY24.PL


wróć