MENU

WYDARZENIA

                      

SZTUKowanie 2022/2023

SZTUKA + działanie = SZTUKowanie

Zapraszamy na aktywne spotkanie ze sztuką!

Warsztaty przybliżają zagadnienia sztuki współczesnej. Każde spotkanie obejmuje oprowadzenie po aktualnych wystawach MOS oraz przełożenie teorii (technik wykonania prac, ich problematyki i idei) na praktyczne zadanie i działanie twórcze. Warsztaty sięgają do najnowszych osiągnięć z zakresu edukacji artystycznej. Są spotkaniem, procesem, sytuacją twórczą i zabawą. Dostosowujemy je każdorazowo do wieku uczestników. Dzięki czemu zajęcia dają możliwość szeroko pojętego rozwoju ekspresji twórczej.
Zajęcia w ramach SZTUKowania stwarzają możliwość i przestrzeń do realizacji i wspierania wytycznych MEN z podstawy programowej.

Warsztaty prowadzi:
Agnieszka Kowalska-Kucharczyk - absolwentka gorzowskiego Liceum Plastycznego oraz UZ, specjalność: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Jest autorką i prowadzącą kilku autorskich cyklów warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży w MOS. Prowadziła warsztaty m.in. w BWA ZG, MDK, MCK w Gorzowie Wlkp., Ośrodku Rehabilitacyjno- Readaptacyjnym w Strychach. Brała udział w „Ogólnopolskim Przeglądzie Projektów artystyczno-edukacyjnych Co Nowego?” (Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu). Była beneficjentką I edycji programu Kultura Tędy (Bardzo Młoda Kultura) w woj. lubuskim.

UCZESTNICY:
(GRUPY ZORGANIZOWANE)
PRZEDSZKOLE (OD LAT 3)
SP
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
DOROŚLI

UDZIAŁ:
TERMINY I ILOŚCI SPOTKAŃ USTALANE INDYWIDUALNIE
OD WRZEŚNIA DO CZERWCA

KOSZT:
10 ZŁ OD OSOBY ZA SPOTKANIE

ZAPISY:
TEL. 95 782 25 67
MAIL: KUCHARCZYK@MOSART.PL 
 


wróć