MENU

Edukacja

SZTUKowanki

DZIAŁ WYSTAW I EDUKACJI
tel. 95 733 25 67 lub email: kucharczyk@mosart.pl (proszę podać imię i nazwisko swoje i dziecka oraz godzinę warsztatów)
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Zapraszamy na warsztaty SZTUKowanki najnajmłodszych odbiorców sztuki w wieku 1-3 wraz z rodzicami. Każdy warsztat odkryje przed maluchami rąbek ciekawego świata kolorów, kształtów, faktur i materiałów. Będzie też świetną okazją do spędzenia twórczo czasu ze swoim dzieckiem.

 

PROWADZĄCA:
Agnieszka Kowalska-Kucharczyk – absolwentka gorzowskiego Liceum Plastycznego oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego (Katedra Sztuki i Kultury Plastycznej, specjalność: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych). Zajmuje się malarstwem i edukacją artystyczną.
Prowadzi warsztaty artystyczne z dziećmi, młodzieżą i nauczycielami (m.in. BWA Zielona Góra, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wlkp., Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp., Ośrodek Rehabilitacyjno- Readaptacyjny w Strychach).
Brała udział w Ogólnopolskim przeglądzieprojektów artystyczno-edukacyjnych „Co Nowego?” (Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu).


Zajęcia odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 11.00 i 17.00 (godzina do wyboru).


DZIAŁ WYSTAW I EDUKACJI
tel. 95 733 25 67 lub email: kucharczyk@mosart.pl
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

(koordynator: Agnieszka Kowalska-Kucharczyk)

koszt: 5 zł od dziecka

Ilość miejsc ograniczona


wróć